• Rekrutacja do przedszkola

• Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniach 26.02.2024 r. – 1.03.2024 r. do godziny 11.00 należy złożyć w sekretariacie szkoły deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2024/2025.

Druk do pobrania u wychowawców grup, w sekretariacie szkoły lub na stronie szkoły.

Niezłożenie deklaracji w wyżej wymienionym terminie oznacza rezygnację z dotychczasowego miejsca oraz konieczność wzięcia udziału w rekrutacji elektronicznej w terminie 4.03.2024 r. – 22.03.2024 r.

• „LATARNIE MORSKIE POMORZA ZACHODNIEGO" VII Międzyszkolny konkurs plastyczno-techniczny

• Szkolne Koło Edukacji Morskiej działające przy Szkole Podstawowej nr 54 w Szczecinie przy współpracy z Wydziałem Oświaty Urzędu Miasta Szczecin oraz Pracownią  Edukacji Wodnej i Żeglarskiej Pałacu Młodzieży zaprasza na VII edycję międzyszkolnego konkursu plastyczno-technicznego pt. „Latarnie morskie Pomorza Zachodniego”.

• WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU "BEZPIECZNY INTERNAUTA" DLA KLAS II-III

• W piątek 9 lutego, w ramach Tygodnia Bezpiecznego Internetu, odbył się II Szkolny Konkurs "Bezpieczny internauta" dla uczniów klas II i III. Do udziału przystąpili reprezentanci z klas: 2A, 2C, 3A, 3B i 3C. Oto wyniki:

• OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "LEON" - WYNIKI

• W listopadzie chętni uczniowie klas I-III wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym - LEON. Właśnie otrzymaliśmy długo wyczekiwane wyniki. Mamy tym razem dwóch laureatów:

• TYDZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

• W naszej szkole w lutym będziemy realizować różne przedsięwzięcia związane z Dniem Bezpiecznego Internetu. Naszym celem są działania na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych oraz nagłośnienie tematyki dotyczącej bezpieczeństwa online. Na lekcjach nauczyciele będą na ten temat rozmawiać z uczniami. Uczniowie starszych klas mogą obejrzeć i podyskutować na temat filmu o uzależnieniu od gier komputerowych. Odbędą się konkursy związane z bezpieczeństwem w sieci.

• REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH

• DRODZY RODZICE

W zakładce "ZARZĄDZENIE PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN" zostały podane terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów do klas I publicznych szkół podstawowych, dla których Gmina Miasto Szczecin jest organem prowadzącym, na rok szkolny 2024/2025.

• SZKOLNY KONKURS KOLĘD KLAS 4-8

• 11 stycznia 2024 r.  odbył się  coroczny SZKOLNY KONKURS KOLĘD KLAS 4-8. Mieliśmy okazję wysłuchać kolędy, pastorałki  i piosenki świąteczne w wykonaniu  solistów oraz zespołów. Uczniowie pokazali swoje talenty wokalne, umiejętność  gry na flecie, a nawet na gitarze. Wszystkim wykonawcom akompaniowała na pianinie pani Barbara Trybocka-Bryła, która jest organizatorem tego konkursu.

• PÓŁKOLONIA ZIMOWA

• Proszę zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczacymi półkolonii zimowej w naszej placówce. W poniedziałek wyjątkowo zapraszamy dzieci przed godziną 8.10.

• KLASA 3B Z WIZYTĄ U STRAŻAKÓW

• 9 stycznia 2024 r. uczniowie klasy 3B wybrali się na zajęcia do sali edukacyjnej "Ognik" mieszczącej się w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie.

• PRZEDSZKOLE - DYŻUR WAKACYJNY

• Szanowni Państwo,

Przypominamy, że do 12 stycznia 2024 r. należy złożyć w sekretariacie szkoły KARTĘ ZGŁOSZENIA dziecka na dyżur wakacyjny wraz z oświadczeniem. Dokumenty są do pobrania u wychowawców grup. Szczegóły wywieszone są na tablicach informacyjnych poszczególnych grup. Można też zapoznać się z nimi tutaj. Poniżej załączniki.

• WOLONTARIAT

• "Paczuszka dla maluszka"

W dniach 6.12–22.12 prowadziliśmy w naszej szkole akcję „Paczuszka dla maluszka”. Jest to bożonarodzeniowa akcja organizowana przez Fundację Małych Stópek, której celem jest wsparcie domów dziecka, domów małego dziecka, domów samotnej matki, mam w trudnej sytuacji życiowej, które oczekują narodzin dziecka oraz podopiecznych Fundacji, których maluchy pojawiły się już na świecie.

• OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY - FENEK - WYNIKI

• W listopadzie chętni uczniowie klas I-III wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym - FENEK. Właśnie otrzymaliśmy długo wyczekiwane wyniki. Mamy trzech laureatów: