• POMÓŻ NAM ZBIERAĆ TALENCIAKI

• UWAGA, UWAGA!

RODZICU! UCZNIU! NAUCZYCIELU!

Zbliżamy się do finału akcji "SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW". Jeszcze tylko do 5 listopada możecie nam pomóc oddając talenciaki (otrzymane w sklepach Lidl). Naszym wymarzonym celem jest zebranie 2000 talenciaków. Obecnie na koncie szkoły mamy ich 1935. Prosimy Was wszystkich o pomoc w osiągnięciu celu. Razem możemy więcej!

Talenciaki przynosimy do sali 122 lub 123. Można też oddać wychowawcy.

• PASOWANIE NA UCZNIA

• 12 października 2023 r. odbyła  się w naszej szkole Uroczystość Pasowania na Ucznia Szkoły Podstawowej nr 54 im. Janusza Korczaka w Szczecinie. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu  dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów naszej szkoły.

• ZAWODY MŁODZIEŻY - BRĄZOWY MEDAL

• W rozgrywanych na polanie miodowej zawodach młodzieży szkół podstawowych nasi uczniowie zajęli trzecie miejsce w Szczecinie. Skład reprezentujący:

• "JESIEŃ W OBIEKTYWIE"

• Zapraszamy uczniów klas 4-8 do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Jesień w obiektywie". Poniżej regulamin konkursu.

• POMÓŻ NAM ZBIERAĆ TALENCIAKI!

• Nasza szkoła bierze udział w akcji:

”Szkoły pełne Talentów”

Pomóż nam zbierać Talenciaki, abyśmy mogli wymienić je na atrakcyjne nagrody.

Robiąc codzienne zakupy w Lidlu, możesz wspierać naszą szkołę!

Zasady są proste:

1. Zrób zakupy za min. 50zł (w tym przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc)
            2. Przy kasie odbierz kupon - TALENCIAKA
            3. Przekaż TALENCIAKA szkole

JAK PRZEKAZAĆ TALENCIAKA SZKOLE?

DWA SPOSOBY:

1. Przynieś TALENCIAKA do sali 122 lub 123 (p. Ania, p. Daria)
            2. Zeskanuj kod QR z TALENCIAKA i przypisz go naszej szkole

Zebrane Talenciaki wymienimy na supernagrody!

Zapraszamy do wspólnego zbierania Talenciaków dla naszej szkoły.

Więcej szczegółów na: www.lidl.pl/szkoly

• KONKURS RÓŻAŃCOWY „MÓJ WŁASNORĘCZNIE ZROBIONY RÓŻANIEC”

• Katecheci naszej szkoły serdecznie zachęcają do wzięcia udziału w konkursie różańcowym dla klas 1-6. Różaniec można wykonać dowolną techniką, taką, którą dzieci są w stanie wykonać samodzielnie.

• WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

• W czwartek 28 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W tym roku szkolnym mieliśmy aż siedmiu kandydatów, którzy przygotowali mnóstwo ciekawych propozycji na życie szkoły.

• "KASZTANOWA AKCJA"

• Od 2 października rusza w naszej szkole zbiórka kasztanów.

Chcemy pomóc Oldze z cztero-kończynowym porażeniem mózgowym i jej rodzicom w finansowaniu

TERAPII CHODU, aby mogła wreszcie odstawić wózek do kąta i zacząć samodzielnie chodzić.

• DZIEŃ INTEGRACJI W KLASACH 1-3

• Dnia 14. 09. 2023 w naszej szkole odbył się Dzień integracji pod hasłem „ Podajmy sobie ręce”.  Tego dnia uczniowie klas 1-3 wraz ze swoimi wychowawcami spotkali się aby wspólnie świętować bycie razem. Uczniowie uczestniczyli ze swoimi nauczycielami w różnych zabawach i projektach.