• STYPENDIUM SZKOLNE

• UWAGA!

Wypłata stypendiów szkolnych w dniach 15-25 kwietnia

w godzinach 8.00-16.00 w sekretariacie szkoły.

• PÓŁKOLONIA ZIMOWA

• Proszę zapoznać się z ważnymi informacjami dotyczacymi półkolonii zimowej w naszej placówce. W poniedziałek wyjątkowo zapraszamy dzieci przed godziną 8.10.

• KLASA 3B Z WIZYTĄ U STRAŻAKÓW

• 9 stycznia 2024 r. uczniowie klasy 3B wybrali się na zajęcia do sali edukacyjnej "Ognik" mieszczącej się w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie.

• PRZEDSZKOLE - DYŻUR WAKACYJNY

• Szanowni Państwo,

Przypominamy, że do 12 stycznia 2024 r. należy złożyć w sekretariacie szkoły KARTĘ ZGŁOSZENIA dziecka na dyżur wakacyjny wraz z oświadczeniem. Dokumenty są do pobrania u wychowawców grup. Szczegóły wywieszone są na tablicach informacyjnych poszczególnych grup. Można też zapoznać się z nimi tutaj. Poniżej załączniki.

• WOLONTARIAT

• "Paczuszka dla maluszka"

W dniach 6.12–22.12 prowadziliśmy w naszej szkole akcję „Paczuszka dla maluszka”. Jest to bożonarodzeniowa akcja organizowana przez Fundację Małych Stópek, której celem jest wsparcie domów dziecka, domów małego dziecka, domów samotnej matki, mam w trudnej sytuacji życiowej, które oczekują narodzin dziecka oraz podopiecznych Fundacji, których maluchy pojawiły się już na świecie.