• APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

• 11 listopada 1918 r., po latach wysiłków i zmagań wielu patriotów, Polska powróciła na mapę Europy jako wolne państwo. Starania o niepodległość naznaczone były trudem i pracą Polaków na terenach dawnej Polski, jak i na emigracji. Wytrwale dbali oni o polski język i tradycje.

• KONKURS "POD SKRZYDŁAMI DOBREGO ANIOŁA"

• Katecheci naszej szkoły serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie „Pod skrzydłami dobrego anioła”. Konkurs polega na wykonaniu postaci anioła 3D (nie może to być rysunek).

Technika i materiały dowolne.
            Termin oddania prac: do 1 grudnia 2023 r.

• WYNIKI KONKURSU "MÓJ WŁASNORĘCZNIE ZROBIONY RÓŻANIEC"

• Październik jest miesiącem, w którym w sposób szczególny zwracamy się do Maryi na modlitwie różańcowej. Chcąc zaangażować naszych uczniów i całe rodziny zorganizowany został konkurs „Mój własnoręcznie zrobiony różaniec”. Uczniowie wykonali przepiękne różańce.

• KONKURS "ZADYMIONY - MÓWIMY NIE BIERNEMU PALENIU"

• Zapraszamy uczniów klas IV–VI do udziału w wojewódzkim konkursie plastycznym zorganizowanym w ramach Światowego Dnia Rzucania Palenia 2023 pod hasłem „Zadymiony – mówimy NIE biernemu paleniu”.

• ZACHODNIOPOMORSKA LIGA PŁYWACKA I runda 11.11.2023

• 8 medali w kategorii 9-latków (i młodszych) oraz 7 w grupie zawodników 10-letnich wywalczyli reprezentanci MKP Szczecin podczas I rundy Zachodniopomorskiej Ligi Pływackiej. Zawody które odbywały się w dniu Święta Niepodległości oprócz  cech rywalizacji sportowej zawierały również elementy patriotyczne.

• WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO "POLSKIE SYMBOLE NARODOWE" DLA UCZNIÓW KLAS I

• Przygotowując się do uroczystych obchodów Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole odbył się konkurs plastyczno-techniczny pt. Polskie symbole narodowe”. Konkurs kierowany był do najmłodszych uczniów naszej szkoły – do uczniów klas pierwszych. Celem konkursu było promowanie postaw patriotycznych u dzieci, kształtowanie tożsamości i przynależności narodowej oraz wzmacnianie więzi rodzinnej poprzez stworzenie okazji do wspólnej działalności plastycznej związanej z symboliką narodową.

• APEL KLAS 4-8 Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

• 10 listopada 2023 r. w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole odbył się uroczysty apel przygotowany przez uczniów klas 8a i 8b pod kierunkiem p. Elżbiety Biesiadeckiej-Kwasik. Podczas spotkania przypomniane zostały różne koleje losu, przez które Polska przechodziła w swojej bogatej historii.
        • MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE KLAS III

• 30 października uczniowie klasy 3B stawili się do sportowej rywalizacji na basenie Floating Arena.  Młodzi pływacy do wyboru mieli trzy konkurencje 50–metrowe: kraulem, grzbietem i popularną „żabą”.

• IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

• W igrzyskach młodzieży szkolnej na stadionie przy ulicy Litewskiej 20 w Szczecinie w pierwszej rundzie ligi biegowej nasi uczniowie zdobyli 3 medale: