• XI SZKOLNY KONKURS TAŃCA KLAS 4-8

• 29 kwietnia przypada Międzynarodowy Dzień Tańca. Z tej okazji w środę 23 kwietnia odbył się XI Szkolny Konkurs Tańca Klas 4-8. Było to spotkanie radosne, pełne energii i muzyki. Mogliśmy zobaczyć solistki i zespoły taneczne.

• ZAWODY PŁYWACKIE KLAS PIERWSZYCH

• W dniu 27 marca na basenie FLOATING ARENA w Szczecinie odbyły się Międzyszkolne Zawody Pływackie. Uczniowie klasy 1b po raz pierwszy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności pływackie oraz zmierzyć się z uczniami z innych szkół. W zawodach  udział wzięło 5 pierwszych klas pływackich ze Szczecina: SP 10, SP 51, SP 54, CMS i SP 56.

• WYJŚCIE DO OPERY NA SPEKTAKL BALETOWY

• 8 kwietnia 2024 roku, grupa 0A, klasa 1a oraz 1b, na zaproszenie Państwowego Ogniska Baletowego w Szczecinie udały się do Opery na Zamku, aby obejrzeć spektakl baletowy zatytułowany „FAIRY DOLL”- WIESZCZKA LALEK.

• REKRUTACJA DO KLAS I

• Szanowni Rodzice

Uprzejmie informujemy, że listy kandydatów zakwalifikowanych do klas I szkół podstawowych zostaną ogłoszone w dniu 12.04.2024 r. do godz. 15.00. W związku z powyższym w dniach 15.04.2024 r. - 16.04.2024 r. do godz. 15.00 należy pisemnie lub elektronicznie potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do danej szkoły podstawowej. Brak oświadczenia woli przyjęcia dziecka do szkoły oznacza rezygnację z zapewnionego miejsca w danej placówce.