• TYDZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

• W naszej szkole w lutym będziemy realizować różne przedsięwzięcia związane z Dniem Bezpiecznego Internetu. Naszym celem są działania na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych oraz nagłośnienie tematyki dotyczącej bezpieczeństwa online. Na lekcjach nauczyciele będą na ten temat rozmawiać z uczniami. Uczniowie starszych klas mogą obejrzeć i podyskutować na temat filmu o uzależnieniu od gier komputerowych.

• "WOKÓŁ SYMBOLI NARODOWYCH" - WYNIKI KONKURSU

• W VII edycji konkursu „Wokół symboli narodowych” wzięło udział 1891 uczniów z 100 szkół z województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego. Tegoroczna edycja konkursu została przeprowadzona w jednej kategorii, obejmującej uczniów klasy 2-3 szkoły podstawowej.
        • SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

• 19 stycznia 2023 r. odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. W konkursie udział wzięli uczniowie klasy 1b, 2a, 2b, 3a, 3b i 3c. W jury zasiadły organizatorki: R. Ciombor i A. Zdobylak oraz p. wicedyrektor A. Kupska. Oto wyniki:

• Zmiany w dyżurze wakacyjnym.

• Szanowni Rodzice!

Ze względu na konieczność przeprowadzenia generalnego remontu kuchni i stołówki w naszej szkole, przedszkole będzie zamknięte w okresie

od 3 do 28 lipca 2023 r.

Termin dyżuru wakacyjnego:

od 26 do 30 czerwca 2023 r.       oraz       od 31 lipca do 25 sierpnia 2023 r.

Składanie wniosków na dyżur: od 1 do 10 lutego 2023 r.

Weryfikacja zgłoszeń: od 13 do 17 lutego 2023 r.

Podanie do wiadomości zakwalifikowanych dzieci: 27 lutego 2023 r.

Informacja o rezygnacji z dyżuru: do 9 czerwca 2023 r.

Rozpoczęcie nowego roku w przedszkolu: 4 września 2023 r.

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA NA DYŻUR WAKACYJNY

KARTA_ZGŁOSZENIA_DZIECKA_NA_DYŻUR_WAKACYJNY.doc

• PÓŁKOLONIE ZIMOWE

• UWAGA RODZICE

W pierwszym tygodniu ferii zimowych,

w dniach: 13-17 lutego 2023 roku

nasza szkoła organizuje półkolonię zimową dla dzieci z klas I-IV.

Liczba miejsc ograniczona (30 osób).

Godziny funkcjonowania półkolonii:

Koszt półkolonii: 380 zł

Szczegółowe informacje dostępne są w sekretariacie szkoły (tel. 91 4345004).

• Zmiana w dyżurze wakacyjnym w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach w roku szkolnym 2022/2023

• Szanowni Rodzice!

Przekazujemy Państwu informację od Zastępcy Prezydenta Miasta - p. Lidii Rogaś, skierowaną do Rodziców dzieci szczecińskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, związaną z organizacją opieki dla dzieci z grup przedszkolnych podczas przerwy wakacyjnej. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami i terminami składania dokumentów.

• SEGREGACJA ODPADÓW W SZKOLE

• W trosce o środowisko, w którym żyjemy rozpoczęliśmy działania mające na celu właściwą segregację śmieci.

• SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE Z RODZICAMI W KLASACH 2A I 2B

• 19 grudnia 2022 r. odbyło się świąteczne zebranie z rodzicami uczniów klas 2a i 2b. Na początku spotkania drugoklasiści wprowadzili wszystkich w świąteczny nastrój prezentując przygotowany montaż słowno – muzyczny pt. "W kolędowy czas". Nie zabrakło w nim znanych piosenek świątecznych i życzeń dla bliskich.

• SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE W KLASACH 1A I 1B

• Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia jest radosnym okresem w życiu każdego człowieka, zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej. I właśnie po to, aby i w naszej szkole zagościła świąteczna atmosfera, zorganizowaliśmy warsztaty świąteczne dla dzieci i rodziców z klas 1a i 1b.

• KLASA 3C Z WIZYTĄ W STRAŻY POŻARNEJ

• Klasa 3c została zaproszona na niecodzienną wizytę do Państwowej Straży Pożarnej na zajęcia praktyczne i teoretyczne w sali edukacyjnej Ognik.

• PŁYWACKI SZCZECIN

• Międzyszkolny Ośrodek Sportowy na zlecenie WOś UM Szczecin rozpoczyna nabór uczestników do programu Pływacki Szczecin, na 2  semestr roku szkolnego 2022/23 .