• MISTRZOSTWA SZCZECINA W BIEGACH SZTAFETOWYCH

• W dniu 19.05.2022 r. odbyły się Mistrzostwa Szczecina w biegach sztafetowych dla uczniów urodzonych w 2009 r. i młodszych. Tym razem również nie obyło się bez medali. Nasi uczniowie osiągnęli świetne wyniki. W biegu 4x400 metrów, dziewczęta w składzie: Michaela Gajdis, Amelia Szeszko, Maja Pytel i Maja Walczak zdobyły wicemistrzostwo Szczecina.

• MISTRZOSTWA SZCZECINA W PIŁCE SIATKOWEJ

• Za nami turniej o Mistrzostwo Szczecina Szkół Podstawowych w piłce siatkowej. Pełen emocji i sukcesów. Nasi uczniowie przebrnęli pierwszą fazę rozgrywek w mgnieniu oka, awansując do fazy pucharowej rozgrywek. W półfinale zmierzyli się z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 37. Po świetnej grze, pokonali swoich przeciwników 2:0 i przeszli do wielkiego finału. W starciu o mistrzostwo Szczecina ze Szkołą Podstawową nr 56 walczyli jak równy z równym. Ostatecznie nasi chłopcy zajęli 2 miejsce w Szczecinie i  zdobyli tytuł wicemistrzów.

• LIGA LEKKOATLETYCZNA

• Dnia 9 maja br. na stadionie przy ulicy Litewskiej 20 odbyła się liga lekkoatletyczna o mistrzostwo Szczecina. Udział wzięło około dwadzieścia  szkół podstawowych. Nasi uczniowie po raz kolejny pokazali charakter i wolę zwycięstwa zdobywając kilka medali.

• WYCIECZKA KLASY 1A I 1B

• W dniu 5 maja 2022 r. uczniowie z klas 1 a i 1 b uczestniczyli w warsztatach piekarniczych w Chlebowym Domu w Marianowie.

Na początku wycieczki dzieci poznały rodzaje zbóż rosnące na naszych polach. Mieli także okazję zapoznać się z technologią wypieku chleba marianowskiego, a także poznać zapomniane już dziś żarna. W dalszej części uczniowie przygotowywali podpłomyki, drożdżówki, kruche ciasteczka i oczywiście mini chlebki.