• UROCZYSTY APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

• Przygotowując się do obchodów 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, uczniowie klas trzecich przygotowali dla swoich młodszych koleżanek i kolegów z klas pierwszych i drugich uroczysty apel o charakterze patriotycznym. Wszyscy uczniowie, o wyznaczonej wcześniej godzinie spotkali się w sali gimnastycznej.
        • Konkurs plastyczno – techniczny pt. „Polskie symbole narodowe”  dla uczniów klas pierwszych
          • Konkurs plastyczno – techniczny pt. „Polskie symbole narodowe” dla uczniów klas pierwszych

• Przygotowując się do uroczystych obchodów Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole odbył się konkurs plastyczno-techniczny pt. Polskie symbole narodowe”. Konkurs kierowany był do najmłodszych uczniów naszej szkoły – do uczniów klas pierwszych. Celem konkursu było promowanie postaw patriotycznych u dzieci, kształtowanie tożsamości i przynależności narodowej oraz wzmacnianie więzi rodzinnej poprzez stworzenie okazji do wspólnej działalności plastycznej związanej z symboliką narodową.
        • PODZIĘKOWANIE

• Od 17 d0 28 października trwała zbiórka pieniążków na operację serduszka dla Filipka.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy włączyli się do akcji i podarowali dowolną kwotę na ten cel.