• PRZETARG NA WYNAJEM POMIESZCZEŃ

• Specyfikacja warunków przetargu na wynajem pomieszczeń znajdujących się w Szkole Podstawowej nr 54 im. Janusza Korczaka z siedzibą przy ul. Generała Ludomiła Rayskiego 9 w Szczecinie w roku szkolnym 2022/2023.

• LIGA BIEGOWA

• 31 maja 2022 roku odbyły się ostatnie zawody ligi biegowej młodzieży szkolnej klasy 7-8. Ponownie mamy powody do radości. W konkurencji 4x400 metrów dziewcząt dwie drużyny z naszej szkoły stanęły na podium, zajmując drugie i trzecie miejsce.

• SZKOLNY KONKURS "MATEMATYCZNE IGRASZKI"

• 6 czerwca uczniowie klas 1-3 wzięli udział w XX Szkolnym Konkursie "Matematyczne igraszki". Do finału zakwalifikowało się po dwóch najlepszych matematyków z każdej klasy.
        • PÓŁKOLONIE LETNIE

• UWAGA RODZICE

W okresie: 27 czerwca - 1 lipca br. oraz 1-5 sierpnia br., nasza szkoła organizuje dwa turnusy półkolonii dla dzieci z klas I-IV.

Liczba miejsc ograniczona (30 osób).

Godziny funkcjonowania półkolonii: 7.00 – 16.00

Koszt półkolonii: 300 zł

Szczegółowe informacje dostępne są: w sekretariacie szkoły, pod nr telefonu 914345004 lub na stronie internetowej szkoły:

• MISTRZOSTWA SZCZECINA W BIEGACH SZTAFETOWYCH

• W dniu 19.05.2022 r. odbyły się Mistrzostwa Szczecina w biegach sztafetowych dla uczniów urodzonych w 2009 r. i młodszych. Tym razem również nie obyło się bez medali. Nasi uczniowie osiągnęli świetne wyniki. W biegu 4x400 metrów, dziewczęta w składzie: Michaela Gajdis, Amelia Szeszko, Maja Pytel i Maja Walczak zdobyły wicemistrzostwo Szczecina.

• MISTRZOSTWA SZCZECINA W PIŁCE SIATKOWEJ

• Za nami turniej o Mistrzostwo Szczecina Szkół Podstawowych w piłce siatkowej. Pełen emocji i sukcesów. Nasi uczniowie przebrnęli pierwszą fazę rozgrywek w mgnieniu oka, awansując do fazy pucharowej rozgrywek. W półfinale zmierzyli się z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 37. Po świetnej grze, pokonali swoich przeciwników 2:0 i przeszli do wielkiego finału. W starciu o mistrzostwo Szczecina ze Szkołą Podstawową nr 56 walczyli jak równy z równym. Ostatecznie nasi chłopcy zajęli 2 miejsce w Szczecinie i  zdobyli tytuł wicemistrzów.

• LIGA LEKKOATLETYCZNA

• Dnia 9 maja br. na stadionie przy ulicy Litewskiej 20 odbyła się liga lekkoatletyczna o mistrzostwo Szczecina. Udział wzięło około dwadzieścia  szkół podstawowych. Nasi uczniowie po raz kolejny pokazali charakter i wolę zwycięstwa zdobywając kilka medali.

• WYCIECZKA KLASY 1A I 1B

• W dniu 5 maja 2022 r. uczniowie z klas 1 a i 1 b uczestniczyli w warsztatach piekarniczych w Chlebowym Domu w Marianowie.

• GÓRA GROSZA!

• Kochani! Startujemy! Dołączamy do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”
            Każdy z Was w domu jakieś grosiki ma. Podziel się nimi! Pieniążki te zostaną przekazane na rzecz dzieci wychowywanych poza domem rodzinnym, np. w rodzinach zastępczych.

• LIGA BIEGOWA

• Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią ruszyła liga biegowa o mistrzostwo Szczecina. I tym razem nie obyło się bez sukcesów naszych podopiecznych. W biegu na 100 metrów uczniów klas ósmych 3 miejsce zajął Artur Wesołowski - uczeń klasy 8b. Świetny start i szybki płynny bieg umożliwił zajęcie miejsca na podium. Kolejnym uczniem z ogromnym wyróżnieniem został Radosław Byczko z klasy 7b. W biegu na 1000 metrów zajął 2 miejsce, niewiele tracąc  do mistrzostwa. Radek wykazał się inteligencją i zaciętością. Po pierwszym okrążeniu plasował się na 11 miejscu. Nieustępliwość, charakter i mądrość niczym olimpijskiego profesora sprawiła, ze nasz uczeń zaczął mijać przeciwników i wskoczył na piedestał. Gratulacje chłopcy !!!

• MISTRZOSTWA SZCZECINA W PIŁCE NOŻNEJ - FINAŁY

• Uczniowie naszej szkoły zakończyli rozgrywki o mistrzostwo Szczecina w piłce nożnej rocznik 2009 i młodsi zajmując wysoką 5 lokatę. Warto dodać, ze udział brało 25 szkół podstawowych.
        • MISTRZOSTWA SZCZECINA W PIŁCE NOŻNEJ

• Uczniowie po ponad dwuletniej przerwie mogli wziąć udział w międzyszkolnych mistrzostwach Szczecina w piłce nożnej (rocznik 2009 i młodsi). Zawodnicy naszej szkoły trafili do trudnej grupy, aczkolwiek wykazali ogromną wolę, siłę i chęci. Po trzech wygranych meczach i tylko jednej porażce awansowali do dalszej fazy rozgrywek. Ogromne gratulacje dla naszych zawodników i powodzenia w dalszej rywalizacji. Wszyscy trzymamy kciuki.

• STYPENDIUM SZKOLNE

• Wypłata stypendium szkolnego odbędzie się w dniach 19 - 22 grudnia 2022 roku, sekretariat w godzinach  12.00 - 16.00

• REKRUTACJA DO KLAS I

• SZANOWNI RODZICE

Uprzejmie informujemy, że listy kandydatów zakwalifikowanych do klas I szkół podstawowych zostaną ogłoszone w dniu 19.04.2022 r. do godz. 15.00. W związku z powyższym w dniach 19.04. - 21.04.2022 r. do godz. 15.00 należy pisemnie lub elektronicznie potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do danej szkoły podstawowej.

Brak oświadczenia woli przyjęcia dziecka do szkoły oznacza rezygnację z zapewnionego miejsca w danej placówce.