• Podręczniki 2021/2022

• DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE!

Podajemy wykaz dodatkowych podręczników i ćwiczeń obowiązujących w roku szkolnym 2021/2022.

Pozostałe podręczniki i materiały ćwiczeniowe zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej dzieci otrzymają bezpłatnie na terenie szkoły.

• OTWORZYLIŚCIE SERCA I POMOGLIŚCIE INGUSI!

• Wychowankowie naszych oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie szkoły aktywnie włączyli się w akcję dobroczynną "Grosiki dla Ingusi". Swoją postawą i zaangażowaniem udowodnili, że nie jest im obojętny los chorej dziewczynki.

• Półkolonie letnie

• UWAGA RODZICE

W okresie: 12-16 lipca br., Szkoła Podstawowa nr 54, mieszcząca się przy ulicy Gen. L. Rayskiego 9, organizuje  półkolonię letnią dla dzieci z klas I-IV.

Liczba wolnych miejsc - 4.

Godziny funkcjonowania półkolonii: 7.30 – 15.30

Koszt półkolonii: 250 zł

Zgłoszenia przyjmujemy do 5 lipca br.

Szczegółowe informacje dostępne są w sekretariacie szkoły (tel. 91 434 50 04) lub na stronie internetowej szkoły: https://sp54szczecin.edupage.org/.

• Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Przypominamy, że w związku z nadal obowiązującymi obostrzeniami związanymi ze stanem epidemii, uroczyste zakończenia roku dla poszczególnych grup wiekowych zaplanowane są bez udziału rodziców.

Wyjątek stanowi grupa klas I-II – jeśli pozwoli na to aura – zakończenie odbędzie się przed budynkiem szkoły i wraz z uczniem może przyjść jeden opiekun (w razie wystąpienia opadów – uroczystość odbędzie się na sali gimnastycznej bez udziału rodziców).

• Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego - 25 czerwca 2021 r. przed szkołą:

klasy 1-2 - godzina 10.30

klasy 4-7 - godzian 11.15

Odbiór świadectw klas III oraz VIII w klasach z wychowawcami o godzinie 8.30.

• Szkoła - rekrutacja

• Dnia 23 czerwca 2021 r. o godzinie 17.15 serdecznie zapraszamy rodziców przyszłych pierwszoklasistów na spotkanie z wychowawcami:

KLASA 1A (INTEGRACYJNA) - sala 120

KLASA 1B (PŁYWACKA) - sala 122

KLASA 1C (OGÓLNA) - sala 119

Listy uczniów będą zawieszone na drzwiach podanych klas w dniu spotkania.

• Stypendium szkolne

• UWAGA RODZICE!

Dnia 17.06.2021 r. tylko i wyłącznie będą wypłacane stypendia szkolne w godzinach: 10.00 – 13.00.

W związku z sytuacją epidemiczną wywołaną przez COVID-19 prosimy, abyście do szkoły wchodzili Państwo  pojedynczo oraz zachowali bezpieczny odstęp.

• Szkolne Koło Edukacji Morskiej

• Uczniowie klas 5 i 6 naszej szkoły wzięli udział w projekcie  edukacyjnym pt. ”Bezpieczni pod żaglami”, którego organizatorami jest UM Szczecin, Pałac Młodzieży, CKS, oraz WOPR.

Zajęcia odbywały się w formie warsztatów prowadzonych przez Trenerów i Instruktorów Ratownictwa Wodnego oraz Instruktorów Polskiej Rady Resuscytacji.

• KONKURS KULINARNY DLA KLAS V-VII

„ Sałatkowy zawrót głowy”

• Półkolonie letnie

• UWAGA RODZICE

W okresie: 28 czerwca - 2 lipca br. oraz 12-16 lipca br., nasza szkoła organizuje dwa turnusy półkolonii dla dzieci z klas I-IV.

Liczba miejsc ograniczona (24 osoby).

Godziny funkcjonowania półkolonii: 7.30 – 15.30

Koszt półkolonii: 250 zł

Szczegółowe informacje dostępne są: w sekretariacie szkoły, pod nr telefonu 914345004 lub w załączniku.

• SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

• Podziękowanie za aktywny udział i zaangażowanie w kampanię - "Mamy kota na punkcie mleka".

• Świetlica szkolna

• Dzieci ze świetlicy szkolnej składają serdeczne życzenia wszystkim mamom z okazji ich święta.

• Egzamin ósmoklasisty

• Przypominamy, że w dniach 25, 26, 27 maja 2021 r. odbywać się będzie EGAZAMIN ÓSMOKLASISTY. Są to dni wolne od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-VII.

• SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

• Zapraszamy do obejrzenia galerii prac dziecięcych wykonanych w ramach konkursu, którego organizatorem jest Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie - "Szczepieniom mówimy - TAK".