• KLASA 7A

Po długim czasie zdalnego nauczania nareszcie wróciliśmy do szkoły. Nie było to łatwe. Każdy obawiał się jak sobie poradzi po takiej długiej nieobecności. Jednak ostatnie dwa miesiące nauki w prawie normalnych warunkach nie były takie straszne. Spędzaliśmy ze sobą dużo czasu. Wychodziliśmy na lody, na boisko szkolne. Chłopcy mogli wypróbować prezent od dziewcząt na dzień chłopaka. W czerwcu wyjechaliśmy do Czaplinka. Nauczyciele byli dla nas bardzo wyrozumiali, czuliśmy ich wsparcie. Szczęśliwie dotrwaliśmy do końca roku szkolnego. Przed nami wakacje a potem ostatni rok w szkole. Mamy nadzieję, że będzie normalny.

Klasa 7 A

Dzień Świadomości o Dystrofii Mięśniowej Duchenne’a

7 września to Światowy Dzień Świadomości o Dystrofii Mięśniowej Duchenne’a - rzadkiej choroby genetycznej, którą charakteryzuje osłabienie siły mięśniowej.

Z tej okazji uczniowie  klasy 7A uczestniczyli w Dniu Czerwonego Balonika. Razem z innymi uczniami naszej szkoły wypuścili czerwone baloniki, symbol solidarności i zrozumienia problemów osób dotkniętych tym schorzeniem.

W tym roku szkolnym rozpoczęliśmy pracę w gronie 18 osób. We wrześniu dołączył do nas Artur i teraz jest nas 19. Stanowimy zgrany zespół klasowy. Lubimy ze sobą przebywać. Mamy różnorodne zainteresowania. Nie brakuje uzdolnionych plastycznie artystów. Wśród nas są mistrzowie w układaniu kostki Rubika. Lubimy sport i muzykę. Chętnie angażujemy się w różne akcje pomocowe. Mamy otwarte głowy i z optymizmem patrzymy w przyszłość.