• KLASA 4A

• WIOSENNE KANAPKI

Klasa 4a na godzinie wychowawczej przygotowywała wiosenne kanapeczki. Każdy szykował drugie śniadanie według własnych upodobań. Było zdrowo i bardzo kolorowo!

WIELKANOCNE KARTKI NASZYCH UCZNIÓW

KLASOWY KONKURS PLASTYCZNO-INFORMATYCZNY NA

„NAJCIEKAWSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ”

21 grudnia nastąpiło rozstrzygniecie klasowego konkursu. Uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy.

I miejsce zajął Filip Gadomski, II miejsce Aleksandra Bucior, III miejsce Veronika Volobuiewa

Gratulujemy!

LISTY DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

W piątek, 18 grudnia podczas godziny wychowawczej, klasa 4a pisała listy do Świętego Mikołaja. Wiele dzieci prosiło św. Mikołaja w szczególności o zdrowie dla rodziny i powrót do normalności sprzed pandemii.

ŚNIADANIE DAJE MOC!

W ramach ogólnopolskiej akcji „Śniadanie Daje Moc” klasa 4a na godzinie wychowawczej przygotowała drugie śniadanie. Wcześniej uczniowie zostali zapoznani z zasadami prawidłowego odżywiania się. Zdobytą wiedzę wykorzystali w praktyce. Wszyscy byli bardzo zaangażowani, wykazali się dużą fantazją i kreatywnością.