• Warsztaty w Centrum Żeglarskim

• 29.05.2023 13:24
        • W maju uczniowie należący do Szkolnego Koła Edukacji Morskiej wzięli udział w warsztatach zorganizowanych na przystani żeglarskiej. Program warsztatów obejmował część teoretyczną oraz praktyczną.
        • "Bezpieczeństwo na wodzie" - zajęcia

• 24.04.2023 22:52
        • Uczestnicy Szkolnego Koła Edukacji Morskiej wzięli udział w zajęciach, których tematem było bezpieczeństwo podczas wypoczynku nad wodą. Uczniowie obejrzeli prezentację przygotowaną przez doświadczonego ratownika wodnego. Dowiedzieli się jakie są zagrożenia związane z korzystaniem z kąpieli w akwenach wodnych. Przypomnieli sobie informacje dotyczące udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz wzywania odpowiednich służb ratunkowych.
        • "Dlaczego morze jest słone?" - zajęcia

• 24.04.2023 22:35
        • Podczas zajęć zorganizowanych w ramach Szkolnego Koła Edukacji Morskiej uczniowie mieli możliwość poznać jakie właściwości posiada woda morska. Poznali mity i fakty dotyczące odpowiedzi na  pytanie: Dlaczego woda morska jest słona?
        • XII edycja Turnieju Marynistycznego „Każdy może kochać morze”

• 11.04.2023 22:56
        • W marcu 2023 roku w SP nr 37 odbyła się XII edycja Turnieju Marynistycznego „Każdy może kochać morze”, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły.  Do walki o złotą szeklę stanęło siedem szczecińskich szkół. Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy obejmował wiedzę teoretyczną dotyczącą żeglarstwa, zaś etap drugi wymagał zaprezentowania umiejętności praktycznych.