• XII edycja Turnieju Marynistycznego „Każdy może kochać morze”

• 11.04.2023 22:56
      • W marcu 2023 roku w SP nr 37 odbyła się XII edycja Turnieju Marynistycznego „Każdy może kochać morze”, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły.  Do walki o złotą szeklę stanęło siedem szczecińskich szkół. Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy obejmował wiedzę teoretyczną dotyczącą żeglarstwa, zaś etap drugi wymagał zaprezentowania umiejętności praktycznych.
      • Zadaniem drużyn było rozwiązanie testów teoretycznych, sklarowanie żagla, zawiązanie czterech węzłów żeglarskich, ułożenie puzzli oraz wykonanie pracy plastycznej pt. „Latarnia morska o zachodzie słońca”. Jury było złożone z kapitanów i instruktorów żeglarstwa. Drużyna chłopców z naszej szkoły,  w składzie:  Marcel Borek i Artsiom Makayeu z klasy 3c oraz Bartosz Buchwał i Piotr Kuczyński z klasy 8d, wywalczyła III miejsce.

Gratulujemy!

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ: