• Klasa 4a, 6 grudnia obchodziła Mikołajki! Dostaliśmy smaczne drobne upominki i spędzaliśmy wspólnie przedświąteczny czas.

Podczas jednej z godzin wychowawczych rozmawialiśmy o naszych zaletach, mocnych stronach i o naszych sukcesach.

W grudniu wszystkie klasy 4 uczestniczyły w pasowaniu na 4 klasistę, dołączając do grona klas starszych.

W grudniu w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. Z tej okazji uczestniczyliśmy w godzinie wychowawczej, podczas której tworzyliśmy plakat o tym jak my rozumiemy niepełnosprawność.

14 października klasa 4a obchodziła Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji graliśmy w różnego rodzaju gry planszowe oraz integracyjne wraz z naszymi wychowawczyniam.

W październiku klasa 4a uczestniczyła w lekcji muzealnej w Muzeum Tradycji Regionalnych, pt: "O herbie Szczecina i Pomorza".

W pierwszych dniach września, w ramach integracji szkoły i klasy, klasa 4a wybrała się na wyjście integracyjne połączone ze sprzątaniem świata, na Polanę Sportową niedaleko jeziora Głębokie. Graliśmy w gry zespołowe, oraz korzystaliśmy z ogniska. Po wszystkim dokładnie wysprzątaliśmy polanę i przestrzeń wokół nas.