• „Plastek i jego zaczarowane pudełko”

Czas leci, a my nie narzekamy na nudę. W tym roku szkolnym nasza klasa bierze udział w programie „Plastek i jego zaczarowane pudełko”. W każdą środę wykonujemy przeróżne doświadczenia takie jak sprawdzanie właściwości folii, absorbentu czy tworzenie „glutków” z kleju i roztworu boraksu. Wszystkie doświadczenia wykonujemy pod czujnym okiem nauczyciela z zachowaniem należytych zasad ostrożności.

„Dzień Chłopaka”

Szkoła to nie tylko nauka, ale także nawiązywanie wielu przyjaźni, wspólne świętowanie oraz stawianie czoła przeciwnościom. Jedną z okazji do świętowania jest niewątpliwie Dzień Chłopaka. Dziewczynki spisały się doskonale. Chłopcy bardzo ucieszyli się z otrzymanych upominków.

„Tworzymy w Scratchu”

W zeszłym roku uczniowie naszej klasy brali udział w projekcie „Zaprogramuj przyszłość”. Projekt dobiegł końca, ale bakcyl kodowania z nami pozostał. Podczas lekcji informatyki rozwijamy zdobyte w zeszłym roku umiejętności tworząc przeróżne animacje, gry oraz bajki w programie Scratch.

„Taneczny piątek”

17 września nasza klasa brała udział w pokazowych zajęciach tańca nowoczesnego. To dopiero była aktywna chwila przerwy od nauki. Wszyscy uczniowie dali się porwać do tańca w rytm ulubionych piosenek.