• MISTRZOSTWA SZCZECINA W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT KLAS 7-8

• 02.01.2024 20:18
        • W rozgrywanych mistrzostwach Szczecina szkół podstawowych w unihokeju dziewcząt klas 7-8 nasze zawodniczki zdobyły tytuł mistrzowski. Momentem przełomowym okazał się drugi mecz. Dziewczęta przegrywały po pierwszej połowie 0:2. Wykazując szereg cech wolicjonalnych, doprowadziły do remisu, a 13 sekund przed zakończeniem regulaminowego czasu gry zdobyły gola i zwyciężyły.
        • MISTRZOSTWA SZKÓŁ W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW KL. 7-8

• 02.01.2024 20:17
        • 07.12.23 roku odbyły się mistrzostwa szkół podstawowych w unihokeju chłopców klas 7-8. Nasi uczniowie okazali się najlepsi, nie przegrywając żadnego meczu.
          Złoci medaliści reprezentujący naszą szkołę :

• APEL KLAS 4-8 Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

• 12.11.2023 21:46
        • 10 listopada 2023 r. w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole odbył się uroczysty apel przygotowany przez uczniów klas 8a i 8b pod kierunkiem p. Elżbiety Biesiadeckiej-Kwasik. Podczas spotkania przypomniane zostały różne koleje losu, przez które Polska przechodziła w swojej bogatej historii.
        • IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

• 14.11.2023 22:53
        • W igrzyskach młodzieży szkolnej na stadionie przy ulicy Litewskiej 20 w Szczecinie w pierwszej rundzie ligi biegowej nasi uczniowie zdobyli 3 medale:
        • ZAWODY MŁODZIEŻY - BRĄZOWY MEDAL

• 11.10.2023 20:29
        • W rozgrywanych na polanie miodowej zawodach młodzieży szkół podstawowych nasi uczniowie zajęli trzecie miejsce w Szczecinie. Skład reprezentujący: