• TURNIEJ SZACHOWY DLA KLAS 4-8

• 21.05.2023 19:05
        • Szachy nazywane są grą królów… Okazuje się, że sztuka grania w szachy nie umarła, a co więcej cieszy się sporym zainteresowaniem wśród naszych uczniów. Dlatego 15 maja odbył się w naszej szkole Turniej Szachowy dla uczniów klas 4- 8.
        • WYJŚCIE DO MUZEUM PRL

• 21.05.2023 19:06
        • W dniu 5 maja wszystkie chętne osoby z klas ósmych miały okazję wyjść do Muzeum PRL w Szczecinie. Dzieci poznały życie codzienne tamtych czasów- ogromne kolejki do sklepów, kartki na żywność, a także artykuły codziennego użytku.
        • APEL KLAS 4-8 Z OKAZJI ŚWIĘTA KONSTYTUCJI TRZECIEGO MAJA

• 21.05.2023 17:04
        • 28 kwietnia 2023 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji nadchodzącego Święta Konstytucji Trzeciego Maja. Uczniowie klasy 8d, za pomocą krótkich scenek, uświadomili obecnym na sali kolegom i koleżankom uczucia i obawy towarzyszące nie tylko twórcom najważniejszej uchwały, ale także zwykłym ludziom żyjącym w 1791 roku.

• I MIEJSCE I AWANS DO MISTRZOSTW REGIONALNYCH

• 02.05.2023 16:08
        • Dzień 20 kwietnia br. okazał się wyjątkowym wydarzeniem w szeregach naszej szkoły. Zostały rozegrane mistrzostwa Szczecina szkół podstawowych w piłce nożnej dziewcząt. Podopieczne reprezentujące SP 54 w klasach 6 okazały się bezkonkurencyjne. Pokonując wszystkie zespoły, zdobyły tytuł mistrzowski i dzięki temu awansowały do mistrzostw regionalnych.

• UWAGA ÓSMOKLASIŚCI

• 11.04.2023 22:00
        • Drodzy Ósmoklasiści.
          Fundacja strategicznego partnera Szlachetnej Paczki, BNP Paribas,  organizuje 21 nabór stypendystów do programu stypendialnego "Klasa". Jest to autorski program stypendialno-rozwojowy dla aspirujących absolwentów szkół podstawowych, którzy chcą kontynuować naukę w dobrych liceach w większych miastach, a dla których byłoby to niemożliwe bez wsparcia finansowego. Szczegóły w poniższym linku.