• II MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

• 15.04.2023 21:10
        • 31 marca 2023 roku w sali gimnastycznej zostały rozegrane drugie mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dla uczniów klas 6-8. Uczniowie rozgrywali zawody w systemie grupowym, następnie pucharowym.
        • UNIHOKEJ - HISTORYCZNY WYNIK

• 15.04.2023 21:10
        • Historycznym wyczynem mogą pochwalić się zawodniczki, które reprezentowały naszą szkołę w tym roku w rozgrywkach w unihokeju klas 4-6. Po wcześniejszym zdobyciu mistrzostwa Szczecina, przyszło rywalizować w mistrzostwach regionu.
        • HISTORYCZNY SUKCES SIATKARZY SP 54

• 15.04.2023 21:07
        • Uczniowie naszej szkoły osiągnęli historyczny wynik w rozgrywkach piłki siatkowej. Po zdobyciu pierwszego miejsca w Mistrzostwach Szczecina  siatkarze awansowali do dalszego etapu rozgrywek. Dnia 28.03.2023r. w Rymaniu odbył się ćwierćfinał Mistrzostw Województwa. W tym turnieju również okazali się najlepsi wygrywając i awansując do półfinałów Mistrzostw Województwa. Turniej półfinałowy odbył się 30.03.2023r. w Połczynie Zdroju, w którym  zespół  zajął trzecie miejsce. W ostatecznej klasyfikacji siatkarze uplasowali się na piątym miejscu w całym województwie. To największy sukces naszej szkoły w rozgrywkach piłki siatkowej, historyczny wynik.
        • DZIEŃ WIOSNY W KLASACH 4-8

• 30.03.2023 23:24
        • 21 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Wiosny. Z tej okazji wszystkie klasy 4-8 wzięły udział w zawodach wiosennych zorganizowanych przez katedrę wychowania fizycznego i Samorząd Uczniowski. Zawodnicy musieli zmierzyć się z wieloma przeróżnymi zadaniami- m.in. musieli przebiec z piłeczką pingpongową na łyżce, pokonać rywali w przeciąganiu liny, jak najszybciej nadmuchać balon, tak aby pękł, a nawet… nawlec nitkę na igłę! Panowała fantastyczna atmosfera, a uczniowie świetnie się bawili. Na pewno w przyszłym roku powtórzymy te rozgrywki!

Nauczyciele WF i SU