• KLASA 3A

• Mikołajki na sportowo

Dnia 6. grudnia w sali gimnastycznej nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali zawody sportowe dla uczniów klas I-V. Uczniowie konkurowali na poziomie klas. Obowiązywały czapki mikołajkowe i dobra zabawa, na koniec turnieju każdy zawodnik otrzymał słodki upominek.

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

20 listopada przypadał Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Uchwalony został uchwałą Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej 7 listopada 2014 r. z inicjatywy Rzecznika Praw Dziecka – Marka Michalaka w celu pamiętnienia 25. rocznicy przyjęcia przez ONZ, Konwencji o Prawach Dziecka. My również odbyliśmy pogadanki na temat praw i obowiązków dzieci oraz wykonaliśmy plakat.

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 12. października z okazji Dnia Edukacji Narodowej dzieci wykonywały laurki dla Pań Dyrektorek, Nauczycieli uczących w naszej klasie i wszystkich pracowników obsługi naszej szkoły.

INTEGRACJA

Dnia 14.  września uczniowie mieli okazję wziąć udział w turnieju integracyjnym. Były konkurencje sportowe na boisku szkolnym, różne zabawy i gry zespołowe.