• LEŚNE OPOWIEŚCI

• 27.02.2023 11:04
        • Podczas drugiej lekcji w ramach czwartej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" dzieci poszerzyły swoją wiedzę dotyczącą mieszkańcach lasu, poznały popularne gatunków drzew, występujących w polskich lasach, dowiedziały się czego w lesie robić nie wolno.

• ELEMENTARZ BEZPIECZEŃSTWA

• 27.02.2023 11:14
        • Podczas pierwszej lekcji w ramach czwartej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" uczniowie poznali i utrwalali wiedzę dotyczącą zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zasad przechodzenia na przejściu dla pieszych, utrwalili najważniejsze numery alarmowe i poznali niektóre znaki drogowe.

• INFORMACJE OGÓLNE O PROJEKCIE

• 27.02.2023 10:20
        • W roku szkolnym 2022/2023 uczniowie kas 1-3 z naszej szkoły biorą udział w IV edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego pt.: “Dzieci uczą rodziców”. Głównym celem projektu jest zachęcenie rodziców do zwiększenia ilości czasu poświęcanego na wspólną naukę z dziećmi.