• INFORMACJE OGÓLNE O PROJEKCIE

• 27.02.2023 10:20
      • W roku szkolnym 2022/2023 uczniowie kas 1-3 z naszej szkoły biorą udział w IV edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego pt.: “Dzieci uczą rodziców”. Głównym celem projektu jest zachęcenie rodziców do zwiększenia ilości czasu poświęcanego na wspólną naukę z dziećmi.

• W ramach akcji każdego miesiąca uczniowie w szkole w swoich klasach uczestniczą w tematycznej lekcji obejmującej szeroki zakres: bezpieczeństwo (w różnych wymiarach), ekologia, przyroda i świat zwierząt, kosmos i astronomia, historia, geografia, kultura i tradycja, sport i zdrowie.

Część zadań, w obrębie każdej lekcji, jest przeznaczona do wspólnego wykonania dziecka wraz z rodzicem. Materiały edukacyjne, przygotowane przez organizatorów, są pozytywnie odbierane przez nauczycieli, rodziców i dzieci.

Zachęcamy do udziały uczniów klas 1-3 wraz z rodzicami!