• OTRZĘSINY KLAS CZWARTYCH

• 02.10.2023 17:04
      • Dnia 27 września 2023r. wszyscy uczniowie klas czwartych uczestniczyli w „otrzęsinach”, czyli w egzaminie sprawnościowym. Tor sprawnościowy przygotowali dla uczniów nasi nauczyciele wychowania fizycznego. Egzamin zdawał także nowy nauczyciel  W-Fu p. Bartosz Jurkiewicz, który poprowadził rozgrzewkę.
      • Po „zaliczeniu” toru przeszkód każdy uczeń otrzymywał „klapsa” wiosłem od Pani Dyrektor Iwony Bogus, po czym musiał zjeść plasterek cytryny i się uśmiechnąć. Wytyczone zadania musiały pokonać także nasze wychowawczynie: p. Ewa Rytter,  Anna Maćko i Iwona Mikołajczyk. Wychowankowie klas żywiołowo im kibicowali!

Zgodnie ze szkolną tradycją w dniu dzisiejszym Dyrektor i Rada Pedagogiczna przyjęli uczniów klas czwartych do braci klas starszych Szkoły Podstawowej nr 54.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ: