• LIGA BIEGOWA

• 16.06.2022 22:30
      • 31 maja 2022 roku odbyły się ostatnie zawody ligi biegowej młodzieży szkolnej klasy 7-8. Ponownie mamy powody do radości. W konkurencji 4x400 metrów dziewcząt dwie drużyny z naszej szkoły stanęły na podium, zajmując drugie i trzecie miejsce.
      • Wicemistrzynie to: Specjalska Maja, Gajdis Michaela, Goss Nadia i Kulossa Lena. Brązowe medalistki wystartowały w składzie: Szadurska Anastazja, Tomczak Michalina, Orlikowska Maja oraz Ruediger Weronika. Kolejną dyscypliną był bieg sztafetowy 4x100 metrów chłopców. Podium zaliczyli brązowi medaliści: Wesołowski Artur, Michalik Ryszard, Rabiy Pavlo, Rek Dawid. Ostatnią konkurencją był bieg sztafetowy olimpijski. Dziewczyny w składzie: Celej Wiktoria, Mączka Oliwia, Nedzyńska Jessica, Biłat Gabriela stanęły na najniższym stopniu podium i przywdziały brązowe medale. W klasyfikacji generalnej zespół dziewcząt uplasował się na wysokim trzecim miejscu. Ogromne gratulacje dla wszystkich !!