• MISTRZOSTWA SZCZECINA W BIEGACH SZTAFETOWYCH

• 21.05.2022 15:40
      • W dniu 19.05.2022 r. odbyły się Mistrzostwa Szczecina w biegach sztafetowych dla uczniów urodzonych w 2009 r. i młodszych. Tym razem również nie obyło się bez medali. Nasi uczniowie osiągnęli świetne wyniki. W biegu 4x400 metrów, dziewczęta w składzie: Michaela Gajdis, Amelia Szeszko, Maja Pytel i Maja Walczak zdobyły wicemistrzostwo Szczecina.
      • W tej samej konkurencji biegowej chłopcy: Igor Pytel, Mateusz Kliszewski, Aleksander Celej oraz Adam Łukaszyk stanęli na podium zajmując trzecie miejsce. W konkurencji 4x100 metrów chłopców wicemistrzostwo zdobyli: Oliwier Ostaszewski, Pavlo Riabyi, Mykola Apanovych i Bartosz Czerski. W klasyfikacji generalnej wszyscy startujący chłopcy uzyskali trzecie miejsce dla naszej Szkoły. Duma rozpiera, brawa!