• MISTRZOSTWA SZCZECINA W PIŁCE SIATKOWEJ

• 21.05.2022 15:30
      • Za nami turniej o Mistrzostwo Szczecina Szkół Podstawowych w piłce siatkowej. Pełen emocji i sukcesów. Nasi uczniowie przebrnęli pierwszą fazę rozgrywek w mgnieniu oka, awansując do fazy pucharowej rozgrywek. W półfinale zmierzyli się z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 37. Po świetnej grze, pokonali swoich przeciwników 2:0 i przeszli do wielkiego finału. W starciu o mistrzostwo Szczecina ze Szkołą Podstawową nr 56 walczyli jak równy z równym. Ostatecznie nasi chłopcy zajęli 2 miejsce w Szczecinie i  zdobyli tytuł wicemistrzów.
      • To największy sukces w historii szkoły w piłce siatkowej. Skład naszych medalistów: Kacper Klajster, Gracjan Franckunas, Artur Wesołowski, Wiktor Biliński, Dominik Mistelski - Werycho, Vladyslav Lukanienko, Ivan Marmaza, Stanislav Trunov oraz Mykoła Apanovych.