• LIGA BIEGOWA

• 29.04.2022 19:16
      • Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią ruszyła liga biegowa o mistrzostwo Szczecina. I tym razem nie obyło się bez sukcesów naszych podopiecznych. W biegu na 100 metrów uczniów klas ósmych 3 miejsce zajął Artur Wesołowski - uczeń klasy 8b. Świetny start i szybki płynny bieg umożliwił zajęcie miejsca na podium. Kolejnym uczniem z ogromnym wyróżnieniem został Radosław Byczko z klasy 7b. W biegu na 1000 metrów zajął 2 miejsce, niewiele tracąc  do mistrzostwa. Radek wykazał się inteligencją i zaciętością. Po pierwszym okrążeniu plasował się na 11 miejscu. Nieustępliwość, charakter i mądrość niczym olimpijskiego profesora sprawiła, ze nasz uczeń zaczął mijać przeciwników i wskoczył na piedestał. Gratulacje chłopcy !!!