• APEL KLAS 1-3 Z OKAZJI ŚWIĄT MAJOWYCH

• 09.05.2024 19:22
        • Dnia 30 kwietnia 2024 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony majowym świętom. Uczniowie klas drugich przygotowali montaż słowno-muzyczny o patriotycznej wymowie. Apel rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru oraz odśpiewaniem hymnu państwowego. Drugoklasiści przybliżyli historię obchodzonych świąt – Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy, Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej oraz Święto Konstytucji 3 Maja.
        • ZACHODNIOPOMORSKA LIGA PŁYWACKA III RUNDA

• 03.05.2024 20:26
        • 27.04.2024 roku nasi uczniowie z klasy 3b w składzie Nela Korkuś, Wiktor Gładysz oraz Franciszek Biłat brali udział w zawodach pływackich pt. "Zachodniopomorska Liga Pływacka III runda" w Choszcznie. Nasi zawodnicy reprezentowali klub pływacki MKP Szczecin, gdzie, jako drużyna zajęli pierwsze miejsce.
        • ZAWODY PŁYWACKIE KLAS DRUGICH

• 29.04.2024 09:02
        • Dnia 27 marca uczniowie klasy 2b wzięli udział w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich na basenie FLOATING ARENA w Szczecinie. Oprócz naszej szkoły uczestniczyli też pływacy z SP 10, SP 51, CMS i SP 56. Zawodnicy konkurowali ze sobą na trzech dystansach: 50 m st. dowolnym, 50 m st. grzbietowym oraz 50 m st. klasycznym.
        • ZAWODY PŁYWACKIE KLAS PIERWSZYCH

• 21.04.2024 13:39
        • W dniu 27 marca na basenie FLOATING ARENA w Szczecinie odbyły się Międzyszkolne Zawody Pływackie. Uczniowie klasy 1b po raz pierwszy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności pływackie oraz zmierzyć się z uczniami z innych szkół. W zawodach  udział wzięło 5 pierwszych klas pływackich ze Szczecina: SP 10, SP 51, SP 54, CMS i SP 56.
        • WYJŚCIE DO OPERY NA SPEKTAKL BALETOWY

• 21.04.2024 13:36
        • 8 kwietnia 2024 roku, grupa 0A, klasa 1a oraz 1b, na zaproszenie Państwowego Ogniska Baletowego w Szczecinie udały się do Opery na Zamku, aby obejrzeć spektakl baletowy zatytułowany „FAIRY DOLL”- WIESZCZKA LALEK.