• "ŻEGLARSKA BOMBKA"

• 16.02.2024 22:14
        • W ramach działań Szkolnego Koła Edukacji Morskiej uczniowie klas 4 i 5 wzięli udział w konkursie technicznym pt. „Żeglarska Bombka”.
          Etap pierwszy konkursu odbył się na poziomie naszej szkoły.
        • TYDZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

• 16.02.2024 22:08
        • W  dniach 05–09.02.2024 r. w ramach Tygodnia Bezpiecznego Internetu w klasach 4-8 zostały przeprowadzone dwa konkursy. Celem konkursów było wdrażanie młodych internautów do rozsądnego i odpowiedzialnego korzystania z sieci, podejmowanie problematyki bezpieczeństwa w sieci i propagowanie zasad bezpiecznego korzystania z Internetu wśród dzieci i młodzieży.
        • SZKOLNY KONKURS KOLĘD KLAS 4-8

• 03.02.2024 22:57
        • 11 stycznia 2024 r.  odbył się  coroczny SZKOLNY KONKURS KOLĘD KLAS 4-8. Mieliśmy okazję wysłuchać kolędy, pastorałki  i piosenki świąteczne w wykonaniu  solistów oraz zespołów. Uczniowie pokazali swoje talenty wokalne, umiejętność  gry na flecie, a nawet na gitarze. Wszystkim wykonawcom akompaniowała na pianinie pani Barbara Trybocka-Bryła, która jest organizatorem tego konkursu.