• WYNIKI MIEJSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "PIJ KRANÓWKĘ"

• 30.12.2023 21:52
        • W grudniu rozstrzygnięty został miejski konkurs plastyczny "Pij kranówkę" zorganizowany przez ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O. Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły (Denys Nikolaiev i Kira Skolzaieva) znaleźli się wśród laureatów.
        • WYNIKI KONKURSU "POD SKRZYDŁAMI DOBREGO ANIOŁA"

• 05.12.2023 22:16
        • Katecheci naszej szkoły zorganizowali konkurs na wykonanie przestrzennego anioła. Otrzymaliśmy wspaniałe prace od uczniów klas 1-4. Wszystkie anioły trafiły na nasz szkolny kiermasz zimowy, organizowany przez Radę Rodziców.
        • KONKURS "POD SKRZYDŁAMI DOBREGO ANIOŁA"

• 19.11.2023 15:42
        • Katecheci naszej szkoły serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie „Pod skrzydłami dobrego anioła”. Konkurs polega na wykonaniu postaci anioła 3D (nie może to być rysunek).
          Technika i materiały dowolne.

Termin oddania prac: do 1 grudnia 2023 r.
        • WYNIKI KONKURSU "MÓJ WŁASNORĘCZNIE ZROBIONY RÓŻANIEC"

• 19.11.2023 15:31
        • Październik jest miesiącem, w którym w sposób szczególny zwracamy się do Maryi na modlitwie różańcowej. Chcąc zaangażować naszych uczniów i całe rodziny zorganizowany został konkurs „Mój własnoręcznie zrobiony różaniec”. Uczniowie wykonali przepiękne różańce.
        • WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO "POLSKIE SYMBOLE NARODOWE" DLA UCZNIÓW KLAS I

• 12.11.2023 22:15
        • Przygotowując się do uroczystych obchodów Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole odbył się konkurs plastyczno-techniczny pt. Polskie symbole narodowe”. Konkurs kierowany był do najmłodszych uczniów naszej szkoły – do uczniów klas pierwszych. Celem konkursu było promowanie postaw patriotycznych u dzieci, kształtowanie tożsamości i przynależności narodowej oraz wzmacnianie więzi rodzinnej poprzez stworzenie okazji do wspólnej działalności plastycznej związanej z symboliką narodową.