• BAL KARNAWAŁOWY KLAS 4-8

• 12.02.2024 09:23
      • Dnia 1 lutego 2024r. późnym popołudniem na balu karnawałowym zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski, bawili się uczniowie klas IV – VIII. Wielu uczniów podtrzymało tradycje i przebrało się za przeróżne postacie. Wodzirejami balu były: p. Eliza Błażewicz, p. Ewa Rytter i p. Iwona Mikołajczyk., które zorganizowały dla uczniów konkursy sprawnościowe.

• Były „tańce – połamańce”, „macarena”, „baby shark” i wiele innych znanych przebojów, które dobierał, odtwarzał i miksował nasz DJ - kolega Szymon Haase z pomocą Mykolasa Mazeika z klasy 7B. Spośród przebranych uczniów nasze wychowawczynie wybrały króla i królową balu. Zostali nimi: „pirat” - Dominik Kazban z klasy 4A i „Hermiona Granger „- Alicja Marchut z klasy 6B.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ: