• SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

• 22.01.2023 19:40
        • 19 stycznia 2023 r. odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. W konkursie udział wzięli uczniowie klasy 1b, 2a, 2b, 3a, 3b i 3c. W jury zasiadły organizatorki: R. Ciombor i A. Zdobylak oraz p. wicedyrektor A. Kupska. Oto wyniki:

• 28.12.2022 19:02
        • 25 listopada cały świat obchodził Dzień Pluszowego Misia. Szkoła Podstawowa nr 54 już po raz siódmy przyłączyła się do celebrowania tego wydarzenia.  Jak co roku ogłosiliśmy konkurs plastyczny pt. „Oto Miś”, w którym wzięły udział dzieci z  grup zerowych z Przedszkola Publicznego nr 18, z Przedszkola Publicznego nr 41  oraz dzieci z grup zerowych z naszej Szkoły Podstawowej nr 54.
        • Konkurs plastyczno – techniczny pt. „Polskie symbole narodowe”  dla uczniów klas pierwszych
        • Konkurs plastyczno – techniczny pt. „Polskie symbole narodowe” dla uczniów klas pierwszych

• 09.11.2022 21:42
        • Przygotowując się do uroczystych obchodów Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole odbył się konkurs plastyczno-techniczny pt. Polskie symbole narodowe”. Konkurs kierowany był do najmłodszych uczniów naszej szkoły – do uczniów klas pierwszych. Celem konkursu było promowanie postaw patriotycznych u dzieci, kształtowanie tożsamości i przynależności narodowej oraz wzmacnianie więzi rodzinnej poprzez stworzenie okazji do wspólnej działalności plastycznej związanej z symboliką narodową.