• SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE Z RODZICAMI W KLASACH 2A I 2B

• 25.03.2023 19:50
        • 19 grudnia 2022 r. odbyło się świąteczne zebranie z rodzicami uczniów klas 2a i 2b. Na początku spotkania drugoklasiści wprowadzili wszystkich w świąteczny nastrój prezentując przygotowany montaż słowno – muzyczny pt. ,,W kolędowy czas”. Nie zabrakło w nim znanych piosenek świątecznych i życzeń dla bliskich.
        • SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE Z RODZICAMI W KLASACH 1A I 1B

• 01.01.2023 23:17
        • Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia jest radosnym okresem w życiu każdego człowieka, zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej. I właśnie po to, aby i w naszej szkole zagościła świąteczna atmosfera, zorganizowaliśmy warsztaty świąteczne dla dzieci i rodziców z klas 1a i 1b.
        • 3C Z WIZYTĄ W STRAŻY POŻARNEJ

• 01.01.2023 22:30
        • Klasa 3c została zaproszona na niecodzienną wizytę do Państwowej Straży Pożarnej na zajęcia praktyczne i teoretyczne w sali edukacyjnej Ognik.