• Pierwszy Dzień Wiosny

• 21marca 2021 r. nasze smerfastyczne przedszkolaki powitały Pierwszy Dzień Wiosny. Powitanie wiosny zaczęliśmy  od pogadanki w swojej sali. Podczas zajęć dzieci miały okazję wykazać się wiedzą o nadchodzącej porze roku, poznać zwiastuny wiosny oraz tradycje i zwyczaje związane z powitaniem wiosny.

Jednak najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas, którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały z wiosennymi nakryciami głowy w wiosennym korowodzie. W ten sposób chciały wyrazić swoją radość z przyjścia nowej pory roku.

Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych przedszkolaków sprawią, że wiosna zawita do nas na dobre.