• "BUDOWLE ŚWIATA Z LEGO" - WYNIKI KONKURSU

• 15.03.2022 19:33
        • 28 stycznia obchodzony jest Światowy Dzień Lego. Z tej okazji w naszej szkole został zorganizowany konkurs pt. „Budowle świata z Lego”. Konkurs przeznaczony był do uczniów klas 1-3. Jego celem było zainteresowanie uczniów architekturą z różnych stron świata oraz wyzwalanie w dzieciach kreatywności i rozwijanie wyobraźni przestrzennej.
        • SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK - WYNIKI

• 30.01.2022 21:44
        • 24 stycznia 2022 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Kolęd i Pastorałek. Komisja Konkursowa, w składzie Pani wicedyrektor Agnieszka Kupska oraz Pani Renata Ciombor,  oceniając występy brała pod uwagę znajomość tekstu wybranego utworu, rytmiczność i poprawność wykonania oraz ogólne wrażenie.

• "NAJŁADNIEJSZY ZESZYT PIERWSZOKLASISTY"

• 23.01.2022 17:29
        • Styczniową tradycją naszej szkoły jest wybór najładniejszego zeszytu ucznia klasy pierwszej. W tym roku wielu pierwszoklasistów ma piękne, estetycznie prowadzone zeszyty, dlatego wybór nie był łatwy. Oto lista laureatów:

• KONKURS PLASTYCZNO-TECHNICZNY PT. "SYMBOLE NARODOWE" - WYNIKI

• 21.11.2021 18:16
        • 11 listopada wszyscy Polacy uroczyście obchodzili Narodowe Święto Niepodległości.  Uczniowie naszej szkoły również włączyli się do wspólnego świętowania. Uczniowie klas pierwszych wzięli udział w konkursie plastyczno-technicznym, którego tematem były symbole narodowe.
        • KONKURS HISTORYCZNY pt. „Wokół Symboli Narodowych”

• 21.11.2021 18:00
        • Dnia 10.11.2021 roku uczniowie klas II i III przystąpili  do VII edycji wojewódzkiego konkursu pt. „Wokół Symboli Narodowych“ pod patronatem Instytutu Pamięci Narodowej. Uczestnicy sprawdzali swoją wiedzę w zakresie treści patriotyczno – historycznych, historii Polski, polskich symboli narodowych oraz szczegółów dotyczących odzyskania niepodległości.