• Dzień Otwarty w "Maciusiu"

Po raz kolejny nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla Rodziców przyszłych uczniów klas pierwszych, grup zerowych i przedszkolaków. Wszyscy mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale też wspaniałej zabawy.

• Pogaduchy z Belfrem

Wczoraj w naszej szkole, dzięki platformie Classroom, odbyły się pierwsze Pogaduchy z Belfrem – spotkanie naszych Nauczycieli z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego. Tematem spotkania było: „Nauczanie zdalne okiem Belfra i Uczniaka” – na spotkaniu tym zarówno nauczyciele, jak i uczniowie, wyrazili swoje zdanie na temat nauczania zdalnego, a także wskazali problemy z jakimi muszą się codziennie mierzyć.

Kochani! Startujemy! Dołączyliśmy do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”
            Każdy z Was ma w domu jakieś grosiki… Podziel się nimi! Pieniążki te zostaną przekazane biednym dzieciom.

• Szkoła - rekrutacja

Szanowni Rodzice i Uczniowie!

Mając na uwadze rozwój fizyczny Państwa dzieci oraz rozwój Ich zainteresowań, serdecznie zapraszamy do klasy I pływackiej w naszej szkole. Szczegóły i terminy rekrutacji:...

• Przedszkole - rekrutacja

Informuję, że termin rozpoczęcia postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych został przesunięty. Wnioski o przyjęcie będzie można składać od 4 marca 2021 r. do 24 marca 2021 r. za pośrednictwem systemu Nabór.

• Szkoła - rekrutacja

SZANOWNI RODZICE,

od dnia 1 marca 2021 r. rozpocznie się elektroniczna rekrutacja do klas I publicznych szkół podstawowych na rok szkolny 2021/2022. W tym roku planujemy utworzyć trzy klasy: integracyjną, sportową o profilu pływackim oraz ogólną. Wkrótce podamy szczegóły naboru do klasy sportowej.

• Przedszkole - rekrutacja

Deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2021/2022 należy złożyć w sekretariacie szkoły w terminie 22-26 lutego 2021 r. Dzieci, których rodzice nie złożą deklaracji w w/w terminie, będą musiały wziąć udział w naborze do przedszkola.

SZANOWNI RODZICE,

od dnia 1 marca 2021 r. rozpocznie się elektroniczna rekrutacja do przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasto Szczecin, na rok szkolny 2021/2022.

• Stypendium szkolne

UWAGA RODZICE!

Dnia 17.02.2021 r. tylko i wyłącznie będą wypłacane stypendia szkolne

w godzinach: 10.00 – 13.00.

W związku z sytuacją epidemiczną wywołaną przez COVID-19 prosimy, abyście do szkoły wchodzili Państwo pojedynczo oraz zachowali bezpieczny odstęp.

• Pedagog i psycholog szkolny

Szanowni Rodzice, Drodzy uczniowie klas IV – VIII,

mając na uwadze Wasze dobro, zapraszam do wypełnienia ankiety dot. nauczania zdalnego oraz związanego z tym samopoczucia. Wasz udział pomoże nam jeszcze lepiej zaplanować wsparcie i pomoc psychologiczno – pedagogiczną.

Ankieta jest anonimowa, a na Wasze odpowiedzi czekamy do piątku wieczór (12.02.2021 r.).

Podsumowanie akcji "Płyty dla Kajtka".

Dziękujemy za ogromne zaangażowanie i włączenie się do akcji.

Zebraliśmy razem 5736 płyt.

Bezkonkurencyjne okazały się klasy 1-3. Przekazały 3879 płyt.

• „NOWY ROK Z PROGRAMOWANIEM ONLINE”

DRODZY UCZNIOWIE KLAS 1-6!
            W imieniu organizatorów konkursu – Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i Państwowego Instytutu Badawczego NASK, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie „Nowy rok z programowaniem online”, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody. Na zgłoszenia czekamy do 4 lutego (a.zdobylak@sp54.szczecin.pl, j.narozny@sp54.szczecin.pl)

• LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI
    • Poniedziałek 20.05.2024