• Szanowni Rodzice/Opiekunowie Prawni

Od 17 maja 2021 roku na dwa tygodnie klasy IV-VIII przechodzą na naukę hybrydową. Poniżej przedstawiam harmonogram pracy uczniów na najbliższe dni. W dniach 17, 18 i 19 maja 2021 roku na zajęcia do szkoły przychodzą uczniowie klas IV a, IV b, V a, V b, VI a, VI b, VI c (pozostałe klasy w tym czasie realizują zajęcia w trybie zdalnym). W dniach 20, 21, 24, 28 maja 2021 na zajęcia do szkoły przychodzą uczniowie klas VI d, VII a, VII b, VII c, VII d, VIII a, VIII b, VIII c (pozostałe klasy w tym czasie realizują zajęcia w trybie zdalnym).
          Informuję, że uczniowie realizujący pracę stacjonarną, mogą korzystać z obiadów na terenie szkoły. Opłaty należy uiścić do czwartku 13 maja 2021 roku (tylko w dni nauki na terenie szkoły).

Harmonoram_nauczania_hybrydowego.pdf

W związku z nowym Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 kwietnia 2021 roku, uczniowie klas I-III w szkołach podstawowych przechodzą na naukę w trybie hybrydowym.

W okresie od poniedziałku do środy (26-28.04.2021 r.) uczniowie klas: Ia, Ib, Ic, IIa, IIIa realizują zajęcia na terenie szkoły. Pozostałe klasy: IIb, IIc, IIIb, IIIc realizują zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
          W okresie od czwartku do piątku (29-30.04.2021 r.) uczniowie klas: IIb, IIc, IIIb, IIIc realizują zajęcia na terenie szkoły. Pozostałe klasy: Ia, Ib, Ic, IIa, IIIa realizują zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Pozostałe oddziały klas IV-VIII pracują bez zmian - w trybie zdalnym. Oddziały przedszkolne pracują bez zmian - w trybie stacjonarnym.

Szanowni Państwo,

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało praktyczny poradnik dotyczący zdalnej edukacji w klasach I-III szkoły podstawowej. W materiale zebrane zostały wskazówki dotyczące planowania i organizacji czasu spędzanego z dzieckiem w domu oraz odnośniki do materiałów, które mogą być wykorzystywane do nauki na odległość. W poradniku przedstawiono także praktyczne porady na temat wczesnego wspomagania rozwoju realizowanego w warunkach domowych.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z poradnikiem.

Poradnik_dla_rodzicow_klas_I-III.pdf

Szanowni Państwo,

03.12.2020 roku o godzinie 17:00, Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Koszalinie organizuje na platformie Zoom godzinne wydarzenie dedykowane rodzicom uczniów klas VIII i VII, pt. „Wspieraj rozsądnie! Czyli jak towarzyszyć dziecku w jego drodze edukacyjno-zawodowej”. Zachęcamy do zapoznania się z pismem Dyrektora WUP i plakatem informującym o organizowanym spotkaniu online.

Pismo_Dyrektora_WUP.pdf

godz. 17.00-17.45
          s.110

UWAGA!

Wszelkie materiały dla uczniów dostępne są na Classroom-ach (materiały, lekcje, pomoce, prace domowe). Każda klasa ma stworzony oddzielny przedmiot i w nich znajdują się materiały. W przypadku problemu ze zdalnym łączeniem się uczniów, przygotowywane będą dla nich materiały w formie papierowej. Będą one gotowe do odbioru w każdy poniedziałek na nadchodzący tydzień, po uprzednim poinformowaniu o tym wychowawcy klasy.