• APEL KLAS 1-3 Z OKAZJI ŚWIĄT MAJOWYCH

• 09.05.2024 19:22
      • Dnia 30 kwietnia 2024 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony majowym świętom. Uczniowie klas drugich przygotowali montaż słowno-muzyczny o patriotycznej wymowie. Apel rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru oraz odśpiewaniem hymnu państwowego. Drugoklasiści przybliżyli historię obchodzonych świąt – Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy, Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej oraz Święto Konstytucji 3 Maja.
      • Uczniowie oraz nauczyciele mieli kotyliony w narodowych barwach, a także przynieśli własnoręcznie wykonane chorągiewki. Klasa 2 a przygotowała taniec z białymi i czerwonymi wstęgami. Wywarł on wielkie wrażenie na wszystkich zebranych i został nagrodzony wieloma brawami. Taka lekcja patriotyzmu na pewno zostanie na długo w pamięci wszystkich uczniów.

Renata Ratuszniak

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ: