• „LATARNIE MORSKIE POMORZA ZACHODNIEGO" VII Międzyszkolny konkurs plastyczno-techniczny

• 16.02.2024 21:26
      • Szkolne Koło Edukacji Morskiej działające przy Szkole Podstawowej nr 54 w Szczecinie przy współpracy z Wydziałem Oświaty Urzędu Miasta Szczecin oraz Pracownią  Edukacji Wodnej i Żeglarskiej Pałacu Młodzieży zaprasza na VII edycję międzyszkolnego konkursu plastyczno-technicznego pt. „Latarnie morskie Pomorza Zachodniego”.
      • Jak co roku konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – III – plakat A3 oraz klasy IV – VIII – praca przestrzenna. Podstawowym celem konkursu jest rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań tematyką morską oraz popularyzowanie wiedzy na temat latarni morskich Pomorza Zachodniego. Liczy się wierność pracy z wizerunkiem konkretnej wybranej latarni Pomorza Zachodniego, pomysłowość, użycie niekonwencjonalnych materiałów oraz estetyka pracy. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie pracy do pani  Wiesławy Kalinowskiej lub Julii Sołtys w  terminie do 29 lutego 2024 r.

Konkurs_Latarnie_-_regulamin_VII_edycja.pdf