• WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO "POLSKIE SYMBOLE NARODOWE" DLA UCZNIÓW KLAS I

• 12.11.2023 22:15
      • Przygotowując się do uroczystych obchodów Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole odbył się konkurs plastyczno-techniczny pt. Polskie symbole narodowe”. Konkurs kierowany był do najmłodszych uczniów naszej szkoły – do uczniów klas pierwszych. Celem konkursu było promowanie postaw patriotycznych u dzieci, kształtowanie tożsamości i przynależności narodowej oraz wzmacnianie więzi rodzinnej poprzez stworzenie okazji do wspólnej działalności plastycznej związanej z symboliką narodową.
      • Zadaniem uczniów było wykonanie pracy o tematyce związanej z symbolami narodowymi: Godło Polski, Flaga, Hymn „Mazurek Dąbrowskiego”.

Komisja konkursowa oceniając zgodność z tematem, pomysłowość, oryginalność przekazu treści oraz estetykę prac wyłoniła następujących zwycięzców.

MIEJSCE I

Emil Niesyn 1b

Yaroslav Polishchuk 1b

MIEJSCE II

Gabriela Kotula 1a

Wiktoria Nadolska 1a

Wiktoria Szyrmo  1b

MIEJSCE III

Beata Kosiorkiewicz 1b

Wiktor Młyńczak 1b

Mariia Abramenko

WYRÓŻNIENIE:

Maciej Kuźma

Zwycięzcom gratulujemy!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Urszula Lis, Julia Sołtys

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ: