• ZACHODNIOPOMORSKA LIGA PŁYWACKA I runda 11.11.2023

• 19.11.2023 14:42
      • 8 medali w kategorii 9-latków (i młodszych) oraz 7 w grupie zawodników 10-letnich wywalczyli reprezentanci MKP Szczecin podczas I rundy Zachodniopomorskiej Ligi Pływackiej. Zawody które odbywały się w dniu Święta Niepodległości oprócz cech rywalizacji sportowej zawierały również elementy patriotyczne.
      • Zawodnicy i trenerzy w trakcie imprezy uroczyście odśpiewali 4 zwrotki hymnu państwowego. Pod względem sportowym pływacy MKP nie mieli sobie równych. Zwyciężyli w punktacji medalowej obu grup wiekowych. Do sukcesu najbardziej przyczynili się zdobywcy medali. Jednym z nich był uczeń klasy 3B Wiktor Gładysz zdobywając srebro na dystansie 50 m stylem dowolnym. Nagrodzone dyplomami za 6 miejsce zostały również dziewczęta: