• APEL PODSUMOWUJĄCY I PÓŁROCZE

• 26.02.2024 08:38
      • 21 lutego 2024 roku odbył się apel podsumowujący pierwsze półrocze klas I-III, w roku szkolnym 2023/2024.

Podczas apelu, Pani Dyrektor Iwona Bogus wspólnie z wychowawczyniami wręczyła dyplomy uczennicom i uczniom wyróżnionym za bardzo wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

• Dyplomy otrzymali również laureaci konkursów oraz dzieci z najwyższą frekwencją. Do gratulacji przyłączyły się pani wicedyrektor Katarzyna Molęda oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Katarzyna Biłat. Każdy nagrodzony otrzymał słodką  niespodziankę, którą ufundowała Rada Rodziców.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym. Życzymy kolejnych sukcesów  w II półroczu.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ:

(zdjęcia zostały wykonane przy użyciu aparatu fotograficznego, zakupionego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości")