• SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "MOJA PASJA" - WYNIKI

• 02.04.2023 22:31
      • Uczniowie naszej szkoły mają różne ciekawe pomysły. Cztery dziewczyny z klasy 4c Wiktoria Chrobot, Pola Gracz, Oliwia Oczachowska i Eva Rudnitskaia postanowiły zorganizować konkurs plastyczny. Chciały, aby uczniowie w formie rysunku przedstawili własne zainteresowania i pasje.
      • Swój pomysł zaprezentowały pani od plastyki, która stała się opiekunem tej inicjatywy.

Następnie napisały ogłoszenie, zaprosiły wszystkich do udziału podając informację o konkursie klasom 4-8, wystąpiły z podaniem do Rady Rodziców o przeznaczenie odpowiedniej kwoty na zakup dyplomów i nagród, a także wraz z panią Barbarą Trybocką-Bryłą zasiadły w konkursowym jury.

I udało się!

W konkursie „Moja pasja” wzięło udział 15 osób. Wszystkie prace można było oglądać na wystawie przygotowanej na parterze szkoły.

30 marca nastąpiło zakończenie konkursu.

Nagrody i dyplomy organizatorkom imprezy i wszystkim uczestnikom wręczyły Dyrektor Szkoły pani Iwona Bogus i Przewodnicząca Rady Rodziców pani Katarzyna Biłat.

KONKURSU PLASTYCZNEGO

„MOJA PASJA”

kategoria klasy 4-6

I miejsce    Antoni Rojek