• HISTORYCZNY SUKCES SIATKARZY SP 54

• 15.04.2023 21:07
      • Uczniowie naszej szkoły osiągnęli historyczny wynik w rozgrywkach piłki siatkowej. Po zdobyciu pierwszego miejsca w Mistrzostwach Szczecina  siatkarze awansowali do dalszego etapu rozgrywek. Dnia 28.03.2023r. w Rymaniu odbył się ćwierćfinał Mistrzostw Województwa. W tym turnieju również okazali się najlepsi wygrywając i awansując do półfinałów Mistrzostw Województwa. Turniej półfinałowy odbył się 30.03.2023r. w Połczynie Zdroju, w którym  zespół  zajął trzecie miejsce. W ostatecznej klasyfikacji siatkarze uplasowali się na piątym miejscu w całym województwie. To największy sukces naszej szkoły w rozgrywkach piłki siatkowej, historyczny wynik.
      • Skład reprezentujący szkołę: Apanowicz Mikołaj, Byczko Radosław, Celej Aleksander, Danylenko Oleksandr, Holosyniuk Jarosław, Kaliuzhnyi Mikkailo, Kamka Oleksii, Riabyi Pavlo, Skrzyprzyk Nikita, Turchaninov Mykhailo, Jakub Alama.

Trenerzy:

Tomasz Korszon

Krzysztof Kubacki

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ: