• SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE Z RODZICAMI W KLASACH 2A I 2B

• 25.03.2023 19:50
      • 19 grudnia 2022 r. odbyło się świąteczne zebranie z rodzicami uczniów klas 2a i 2b. Na początku spotkania drugoklasiści wprowadzili wszystkich w świąteczny nastrój prezentując przygotowany montaż słowno – muzyczny pt. ,,W kolędowy czas”. Nie zabrakło w nim znanych piosenek świątecznych i życzeń dla bliskich.
      • W dalszej części spotkania nie obyło się bez słodkich niespodzianek przygotowanych przez nasze mamy. Przy suto zastawionych stołach rodzice wspominali zabawne zdarzenia ze swojego dzieciństwa oraz opowiadali anegdoty związane z wizytami św. Mikołaja. Na zakończenie dzieci otrzymały drobne upominki. Takie spotkanie bardzo wszystkim się podobało. Już nie możemy się doczekać przyszłorocznego spotkania.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ: