• SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE Z RODZICAMI W KLASACH 1A I 1B

• 01.01.2023 23:17
      • Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia jest radosnym okresem w życiu każdego człowieka, zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej. I właśnie po to, aby i w naszej szkole zagościła świąteczna atmosfera, zorganizowaliśmy warsztaty świąteczne dla dzieci i rodziców z klas 1a i 1b.
      • W rodzinnej atmosferze powstały pełne uroku świąteczne stroiki oraz dekoracyjne świeczniki, które już za kilka dni będą zdobić wigilijne stoły. Rodzice razem z dziećmi pod okiem wychowawczyń z zapałem wykonywali ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności.

Warsztaty były niezwykłym przeżyciem. Wszystkim towarzyszył dobry nastrój, radość wspólnego tworzenia, a wspólna praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.

Dzięki rodzicom, dzieci mogły skosztować słodkości i owoców.

Serdecznie dziękujemy za przybycie, zaangażowanie, wspólnie spędzony czas i dobrą zabawę.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ: