• FESTYN RODZINNY

• 03.07.2023 23:57
      • 22 czerwca 2023 roku na terenie naszej szkoły odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem: „Nie bierz, nie pal, nie pij – życie masz tylko jedno, uchwyć jego sedno!”. Specjalnie na tę okazję zostały przygotowane liczne atrakcje.
      • Po uroczystym rozpoczęciu przez Panią Dyrektor Iwonę Bogus wychowankowie naszej szkoły zaprezentowali na scenie swoje umiejętności. W Pokazie Talentów pojawiły się tańce, śpiewy, wiersze oraz układanie kostki Rubika na czas.  Ciekawym akcentem festynu był pokaz sztuk walki prezentowany przez grupę  „Skorpion”, pokaz i warsztaty futbolu amerykańskiego prowadzone przez grupę  „Armada”, pokaz Freestyle – Żonglerka piłką nożną.
        Z przyjemnością obserwowaliśmy aktywny udział rodziców w grze w dwa ognie. Dodatkowo dzieci miały możliwość wykonać zakładkę metodą decoupage, skorzystać z malowania twarzy, sprawdzić swoich sił w konkurencjach sportowych, pobawić się w strefie malucha. Podczas festynu nie zabrakło edukacji zdrowotnej, która była prowadzona pod czujnym okiem Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, Ligi Ochrony Przyrody, Funkcjonariuszy Straży Pożarnej oraz Policji. Ogromna atrakcją okazały się dmuchane zamki, do których dzieci ustawiały się w kolejce. Dodatkowo, na wszystkich czekała pyszna grochówka, pajda chleba ze smalcem i ogórkiem oraz kiermasz ciast.

Julia Sołtys

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ: