• ZAKOŃCZENIE ROKU KLAS TRZECICH

• 03.07.2023 20:04
      • Dnia 21 czerwca 2023 roku odbyło się oficjalne zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Na uroczystości oprócz trzecioklasistów obecna była Pani Dyrektor Iwona Bogus, panie wicedyrektor, nauczyciele, rodzice i inni bliscy uczniów.
      • Uroczystość była podzielona na część artystyczną i oficjalną. Podczas pierwszej części uczniowie wspominali trzy lata edukacji i podziękowali wszystkim za trud włożony w ich edukację i ich wychowanie. Pięknie zaśpiewali utwór „Dziękujemy Wam”, nie jeden rodzic skrycie ocierał łezkę wzruszenia. W oficjalnej części Pani Dyrektor osobiście wręczyła dyplomy i nagrody wzorowym uczniom oraz listy gratulacyjne im rodzicom. Wyróżnieni zostali również uczniowie z najwyższą frekwencją oraz rodzice aktywnie działający na rzecz szkoły.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ: