• WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2A I 2B DO TRZEBIEŻY

• 25.05.2023 22:44
      • 16 maja 2023 r. uczniowie klasy 2a i 2b pojechali na wycieczkę integracyjną pod hasłem ,,Indiańska przygoda z Wielkim Wodzem” do Trzebieży.
      •

W jej trakcie uczestnicy mieli okazję przenieść się do krainy, gdzie władzę sprawował wódz Wielka Stopa. Po wstąpieniu do grona Indian, ustaleniu nazw plemion i przybraniu odpowiednich barw dzieci musiały  rozwiązać mnóstwo zagadek, współpracować w grupie, wykazać się zręcznością w czasie konkurencji takich jak: rzut tomahawkiem, wyścigi plemion, przeciąganie liny, a także kreatywnością i pomysłowością w trakcie wykonywania indiańskich pióropuszy. Kulminacyjnym punktem programu była gra terenowa "Poszukiwanie dziecka Wielkiej Stopy”, odbywająca się w pięknej scenerii Zalewu Szczecińskiego. Po tak wyczerpujących konkurencjach wszystkim uczestnikom wycieczki ogromnie smakowały grillowane kiełbaski.

Wycieczka była udana. Wszystkie dzieci zgodnie oznajmiły, że indiańską przygodę chętnie przeżyłyby jeszcze raz.

Renata Ciombor, Anna Zdobylak