• PODSUMOWANIE I PÓŁROCZA W KLASACH I-III

• 18.02.2022 19:02
      • 26 stycznia 2022 r. w klasach I-III podsumowano pierwsze półrocze. Ze względu na sytuację epidemiologiczną, każda klasa gościła Panią Dyrektor, która wręczyła wyróżnionym uczniom dyplomy i słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców.
      • WYRÓŻNIENI W NAUCE:

KLASA 1A:

Aleksandra Jaz, Amelia Sergej, Zuzanna Karwatowicz, Antoni Kozłowski, Michał Madejczyk

KLASA 1B:

Nella Korkuś, Nadia Sztylc, Aleksandra Woźniak, Amelia Segieda, Franciszek Biłat, Oliwer Dereń, Filip Garstka, Wiktor Gładysz, Szymon Wingrowicz.

KLASA 1C:

Martyna Bułka, Amelia Lutyńska-Wal, Natalia Młynnik, Martyna Piękniewska, Jakub Pokidański, Wiktoria Turzyńska, Nikola Zięcik

KLASA 2A:

Amelia Książko

KLASA 2B:

Lena Łukasik, Antonina Sadowska

KLASA 2C:

Makayu Artsiom, Reshetnyshenko Valeriia, Biesiadzińska Julia, Borek Marcel

KLASA 3A:

Michał Dybek, Dominika Janowska, Dominik Wtorkowski, Emilia Śledź

KLASA 3B:

Eva Rudnickaia, Alan Lempart, Ksenia Zapadnova, Pola Gracz, Tymofii Kudenko, Wiktoria Chrobot

KLASA 3C:

Daria Chorna, Olivier Świszczewski

• PASOWANIE PIERWSZOKLASTÓW

•

Tradycyjnie 14 października w Dniu Edukacji Narodowej odbyła się uroczystość pasowania pierwszoklasistów na  uczniów.

Aby zostać przyjętymi w poczet uczniów naszej szkoły, pierwszoklasiści musieli wykazać się niemałą wiedzą i umiejętnościami. Najmłodsi uczniowie dodawali liczby w zakresie 10, odczytywali wyrazy z rozsypanki sylabowej, śpiewali piosenki oraz udowodnili, że są patriotami recytując "Katechizm polskiego dziecka". Po zdanym na szóstkę "egzaminie" uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Ślubowały:

• Być dobrym Polakiem
        • Dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły
        • Uczyć się pilnie
        • Sumiennie wypełniać obowiązki
        • Swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Następnie pani Dyrektor Iwona Bogus dokonała aktu pasowania na ucznia. Na pamiątkę tego wydarzenia pierwszoklasiści otrzymali okolicznościowe dyplomy.

Renata Ciombor